Rozpoczęliśmy współpracę z uczelnią Łukaszewski

Decalu wspolpraca z uczelnia Łukaszewski
Z wielką radością przyjęliśmy zaproszenie do współpracy z Uczelnią Łukaszewski.

Pod koniec czerwca Małgorzata Schneider, Rektor Uczelni Łukaszewski oraz Krzysztof Skowroński, CEO Decalu Solutions uroczyście podpisali porozumienie o współpracy na najbliższy rok akademicki.

Podczas zajęć ze studentami przekażemy wiedzę oraz szczególnie doceniane przez studentów doświadczenie naszych ekspertów. Jak zwykle, mamy nadzieję zachęcić ich do pracy w zawodzie wymagającym pasji i zaangażowania. Wierzymy, że współpraca pomiędzy uczelniami a biznesem pomaga młodym osobom w rozpoczęciu kariery zawodowej.

Cieszymy się na weekendowe wykłady, które poprowadzą specjaliści z naszego zespołu wspólnie z wykładowcami Uczelni Łukaszewski, jak i na zajęcia praktyczne w naszym zakładzie w Czosnowie.

Zobacz więcej Aktualności z Decalu Solutions

Decalu na konferencji Stowarzyszenia Architektów Polskich
Wzięliśmy udział w Zjeździe Delegatów SARP 2023

W dniach 16-17 czerwca wraz z Deceuninck Polska mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Zjeździe Delegatów SARP. Zaprezentowaliśmy rozwiązania, jak najlepiej połączyć profile PVC i aluminium w jednym projekcie architektonicznym. Tegoroczny Walny…

Poznaj szczegóły
Decalu w podcaście Branżowisko
Decalu w najnowszym odcinku podcastu Branżowisko

Mikrofony, słuchawki, komputer z oprogramowaniem do nagrywania. Dawno nie było u nas gości z takim sprzętem audio-video. W rozmowie uczestniczyli: Karol Chyła, Regionalny Kierownik Sprzedaży Krzysztof Smolnik, Dyrektor R&D Jakie…

Poznaj szczegóły