Decalu w najnowszym odcinku podcastu Branżowisko

Decalu w podcaście Branżowisko
Kwiecień zakończyliśmy nagrywaniem podcastu w naszym showroomie w Czosnowie.

Mikrofony, słuchawki, komputer z oprogramowaniem do nagrywania. Dawno nie było u nas gości z takim sprzętem audio-video.

W rozmowie uczestniczyli:

  • Karol Chyła, Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Krzysztof Smolnik, Dyrektor R&D

Jakie tematy pojawiły się podczas dyskusji?

Karol opowiedział o przewagach i zaletach systemów aluminiowych Decalu. Zaprezentował także Akademię Dacalu – inicjatywę, która dedykowana jest dla klientów i dystrybutorów systemów Decalu.
Krzysztof zapowiedział nowości, jakie w przeciągu kilku najbliższych tygodni pojawią się w naszej ofercie. Będą to m. in. system okien otwieranych na zewnątrz Decalu 88 Flush Casement oraz drzwi Pivot Door. O nowych produktach będziemy Was oczywiście informować niebawem.

Zapraszamy do jej odsłuchania lub obejrzenia w najnowszym odcinku podcastu Branżowisko:

🎥 Oglądaj: You Tube
🎶 Słuchaj: Strona WWW Forum Branżowe

Zobacz więcej Aktualności z Decalu Solutions

Konferencja w Mołdawii

Choć rok już dobiega końca, my wciąż nie ustajemy w prezentowaniu naszych innowacyjnych technologii. Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu pełnym rozwoju, inspiracji i ciekawych rozmów. Tym…

Poznaj szczegóły
ARCHISTREFA SARP

W tym roku nie mogło nas zabraknąć na V Warsztatach ARCHISTREFA SARP. W ich trakcie zaprezentowaliśmy architektom nasze aluminiowe systemy okienno-drzwiowe Decalu, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To były piękne,…

Poznaj szczegóły