Wzięliśmy udział w Zjeździe Delegatów SARP 2023

Decalu na konferencji Stowarzyszenia Architektów Polskich
Decalu Solutions na konferencji Stowarzyszenia Architektów Polskich.

W dniach 16-17 czerwca wraz z Deceuninck Polska mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Zjeździe Delegatów SARP. Zaprezentowaliśmy rozwiązania, jak najlepiej połączyć profile PVC i aluminium w jednym projekcie architektonicznym.

Tegoroczny Walny Zjazd odbywał się w urokliwych wnętrzach Domu Architekta SARP w Kazimierzu Dolnym. Spotkanie architektów było doskonałą okazją do prezentacji oferty systemów aluminiowych Decalu. O wyjątkowym designie naszych produktów opowiedziała Barbara Dobrowolska, Marketing Coordinator Decalu.

Uczestnicy Zjazdu zapoznali się także z ofertą rozwiązań PVC, szczególną uwagę zwrócili na serię Elegant, która stanowi idealnie uzupełnienie linii profili aluminiowych. Profile Decalu i Elegant są bowiem w pełni kompatybilne wizualnie i posiadają zbliżone parametry techniczne. Profile Elegant zaprezentowali Eliza Zalewska oraz Mariusz Babski z Deceuninck.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Architektów Polskich za zaproszenie i możliwość prezentacji rozwiązań aluminiowych Decalu i PVC Elegant, a wszystkim uczestnikom za ciekawe, inspirujące rozmowy i duże zainteresowanie naszymi systemami. Do zobaczenia na kolejnym Zjeździe!

Zobacz więcej Aktualności z Decalu Solutions

Decalu w podcaście Branżowisko
Decalu w najnowszym odcinku podcastu Branżowisko

Mikrofony, słuchawki, komputer z oprogramowaniem do nagrywania. Dawno nie było u nas gości z takim sprzętem audio-video. W rozmowie uczestniczyli: Karol Chyła, Regionalny Kierownik Sprzedaży Krzysztof Smolnik, Dyrektor R&D Jakie…

Poznaj szczegóły
Konferencja w Mołdawii

Choć rok już dobiega końca, my wciąż nie ustajemy w prezentowaniu naszych innowacyjnych technologii. Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu pełnym rozwoju, inspiracji i ciekawych rozmów. Tym…

Poznaj szczegóły