Decalu na Ogólnopolskim Forum Stolarki w Jachrance

Decalu na Ogolnopolskim Forum Stolarki
W dniach 25-26 października w Hotelu Windsor odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki.

W dniach 25-26 października w Hotelu Windsor w Jachrance odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Wraz z Deceuninck Polska mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w tym ważnym spotkaniu branży stolarki okienno-drzwiowej.

Konferencja koncentrowała się wokół najważniejszych dla branży tematów, tj. budowania przewag konkurencyjnych, zrównoważonego rozwoju oraz automatyzacji procesów.

Krzysztof Kalita, Dyrektor Produktu Deceuninck opowiadał między innymi o gospodarce obiegu zamkniętego oraz strategii dekarbonizacji Grupy Deceuninck.

W spotkaniach i panelach dyskusyjnych wzięli udział także: Tomasz Weśniuk – Członek Zarządu, Rafał Osiński – Dyrektor Sprzedaży oraz Monika Hybza– Regional Marketing Manager.

Dziękujemy za liczne ciekawe rozmowy oraz CAB research agency oraz Forum Branżowe za organizację całego wydarzenia. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym Forum.

Zobacz więcej Aktualności z Decalu Solutions

Iwona Predenkiewicz oraz statuetka dla Decalu za odkrycie roku 2023
System okien otwieranych na zewnątrz wyróżniony na VIII Międzynarodowym Forum Stolarka VIP

Decalu 88 Flush Casement to najnowocześniejszy w naszej ofercie ekonomiczny system okien otwieranych na zewnątrz. Jego cechą charakterystyczną jest płaska linia ramy i skrzydła zarówno od strony wewnętrznej jak i…

Poznaj szczegóły
Decalu wspolpraca z uczelnia Łukaszewski
Rozpoczęliśmy współpracę z uczelnią Łukaszewski

Pod koniec czerwca Małgorzata Schneider, Rektor Uczelni Łukaszewski oraz Krzysztof Skowroński, CEO Decalu Solutions uroczyście podpisali porozumienie o współpracy na najbliższy rok akademicki. Podczas zajęć ze studentami przekażemy wiedzę oraz…

Poznaj szczegóły