Okna aluminiowe

Okna aluminiowe to przede wszystkim trwałość, wyjątkowa estetyka i energooszczędność. Odporność na warunki atmosferyczne to jeden z ważniejszych powodów, dla których okna aluminiowe wybierane są przez coraz większą grupę klientów. Inwestorzy i wykonawcy decydują się na zastosowanie okien aluminiowych w domach jednorodzinnych klasycznych i nowoczesnych, jak też w budynkach biurowych i apartamentowcach.

Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, oferując pełną gamę systemów okiennych. Systemy okienne Decalu umożliwiają optymalne dopasowanie okien do specyfiki budynku lub projektu. Połączenie elegancji z nowoczesnością gwarantuje, że każdy architekt lub inwestor znajdzie coś dla siebie.

Okna Decalu to również funkcjonalność na najwyższym poziomie. Precyzyjne dopasowanie elementów, najwyższej jakości systemy okuć i klamek oraz kilka sposobów otwarć zdecydowanie ułatwiają użytkowanie, konserwację i czyszczenie okien.

Okna aluminiowe wykonane w systemie Decalu to trwałość, bezpieczeństwo, ale przede wszystkim unikatowa technologia wpierająca producentów okien w szybkiej fabrykacji. Opatentowany system okien aluminiowych Decalu skraca czas montażu okna blisko o połowę co zapewnia znaczne oszczędności czasu oraz energii. Poznaj możliwości systemów okiennych aluminiowych Decalu wykonanych w unikatowej na skalę światową technologii. Wybierz optymalne dla siebie rozwiązanie.