Systemy drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne to symbol użyteczności i elegancji w każdym domu. Wykonane z aluminium i z zastosowaniem technologii Decalu gwarantują piękny wygląd i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Decydując się na takie rozwiązanie nie tracisz cennego miejsca, które zajmują drzwi otwierane w sposób tradycyjny. Minimalistyczny design, najwyższej klasy aluminium oraz zastosowane rozwiązania gwarantują produkt o najwyższych parametrach energooszczędności oraz ponadczasowej trwałości.

Aluminiowe drzwi przesuwne stosowane są z powodzeniem w domach jednorodzinnych nowoczesnych i klasycznych, apartamentowcach, jak też w restauracjach i budynkach biurowych.

Nie bez znaczenia jest technologia wykonania drzwi przesuwnych. W systemach Decalu nie tylko otwieranie i zamykanie drzwi są czystą przyjemnością, ale również ich produkcja. Opatentowana technologia Decalu zmniejszająca liczbę elementów koniecznych do montażu drzwi sprawia, że fabrykacja drzwi aluminiowych jest blisko połowę szybsza niż u innych producentów. Oszczędność czasu produkcji to przecież oszczędność energii i zwiększenie możliwości produkcyjnych.

Odkryj możliwości drzwi przesuwnych wykonanych w unikatowej na skalę światową technologii.