WESTA Ei60

System drzwi i ścian aluminiowych Ppoż
System Westa to system profili aluminiowych do produkcji ścianek i drzwi p-poż o odporności EI60. Jest projektem nieszablonowym, innowacyjnym, a zarazem prostym w budowie i funkcjonalności.

Główne zalety systemu profili aluminiowych p-poż:

– niesymetryczna budowa z klipsami szybowymi od strony wewnętrznej ułatwiająca i skracająca montaż szyb do minimum. System zapewnia wizualność kompatybilną z innymi, bezklasowymi systemami. Jednostronne mocowanie szkła umożliwia szklenie dużo szerszych pakietów szklenia w porównaniu do stosowanych obecnie przez konkurencję.

– mocowanie szkła za pomocą jednego elementu znacznie skraca i zdecydowanie ułatwia montaż. Ciężar szklenia jest bezpośrednio przenoszony na profile, czyli główne elementy konstrukcyjne co pozwoliło zdecydowanie zoptymalizować elementy mocujące.

– taśmy pęczniejące p-pożarowe są ograniczone specjalnymi kanałami prowadzącymi co praktycznie uniemożliwia ich „odpadanie” w czasie użytkowania.

Producent może kupować profile z wsuniętymi taśmami lub bez.

– klipsowanie szkła jest całkowicie bezkolizyjne z elementami mocującymi szkło. Wyeliminowane zostały wszelkie operacje praskami pneumatycznymi dla tej czynności.

– system jest montowalny od 20 do 40% szybciej w porównaniu do systemów istniejących na rynku.

Produkcja ścianek i drzwi p-poż WESTA to czysta oszczędność i satysfakcja z jakości gotowych konstrukcji.