Drzwi harmonijkowe

Aluminiowe drzwi harmonijkowe to znakomite rozwiązanie dla oczekujących łatwego otwarcia na świat dużych przeszklonych pomieszczeń. W zależności od potrzeb sprawdzają się znakomicie w budynkach klasycznych, nowoczesnych, biurowcach, apartamentowcach i domach jednorodzinnych.

System drzwi harmonijkowych Decalu gwarantuje, że otwieranie i zamykanie szklanej ściany stanie się czystą przyjemnością. Bez problemu możesz wyobrazić sobie otwartą przestrzeń na ogród lub taras albo otwartą na klientów restaurację.

Połączenie najlepszych cech aluminium i technologii Decalu gwarantuje znakomite parametry techniczne, wyjątkową funkcjonalność i niepowtarzalny design. Specjalnie zaprojektowany profil regulacyjny pozwala na wykonanie skrzydeł okien w identycznym rozmiarze.

Dopracowany do perfekcji mechanizm harmonijkowy sprawia, że okna po zamknięciu spełniają najwyższe standardy izolacyjności, chroniąc przed zimnem, ciepłem i hałasem. W przypadku drzwi harmonijkowych ogromne znaczenie ma technologia. W systemach Decalu dzięki zmniejszeniu liczby elementów koniecznych do przygotowania gotowych drzwi, czas fabrykacji skraca się blisko o połowę. Każdy z producentów może w ten sposób zaoszczędzić czas i energię, obniżając koszt przygotowana gotowego elementu. To unikatowe rozwiązanie jest chronione prawem autorskim i nie jest dostępne u innych producentów aluminiowych profili okiennych i drzwiowych.

Daj się zainspirować naszą technologią i odkryj możliwości zastosowania drzwi harmonijkowych.