Polyclose 2022

W dniach 31 sierpnia – 2 września tego roku mieliśmy przyjemność uczestniczenia w wyjątkowych na skalę Europy Targach Polyclose w Belgii, które zebrały najlepszych w tej branży producentów okien, drzwi, bram, fasad, rolet i wielu innych rozwiązań. Wszystko to nie tylko w oparciu o najnowsze technologie, ale także nowoczesny design. Nie mogło nas tam oczywiście zabraknąć!
Na naszym stoisku prezentowaliśmy systemy okienne i drzwiowe Decalu od Deceuninck zestawione z systemami PCV, które stanowią dla siebie świetne uzupełnienie. Frekwencja bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, a przy naszym stoisku gromadziły się tłumy zainteresowanych, którym chętnie opowiadaliśmy o tym, jak nasze systemy łączą w sobie nowoczesny design, energooszczędność, wysoką efektywność i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Uczestniczenie w tak wielkim i ważnym wydarzeniu, obok wystawców z całego świata, to dla nas wielka radość i duma. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych podobnych zdarzeń, o czym na pewno Was poinformujemy.

Plan połączenia spółek

Plan połączenia spółek Plan połączenia SES- Winco     |     Merger plan SES- Winco

Poznaj szczegóły
Rozwiązania panelowe w systemie Decalu88Doors

Na początku roku 2020 wdrożyliśmy rozwiązania panelowe w systemie drzwiowym Decalu88 Doors. Zespół stosowanych tu przekładek kompensacyjnych znakomicie kompensuje odkształcenia skrzydeł związane z różnicami temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku.…

Poznaj szczegóły