Systemy SO EASY chronione europejskim patentem

Innowacyjne rozwiązania technologiczne, zaprojektowane i z powodzeniem wdrożone w systemach okiennych i drzwiowych SO EASY uzyskały ochronę patentową Europejskiego Urzędu Patentowego.

EPO przyznało ochronę za unikalną myśl technologiczną opracowaną przez nasz zespół ds. badań i rozwoju.

Wyjątkowe parametry

Filozofia SO EASY to doskonałe parametry użytkowe: wysoka odporność na wodę opadową i wiatr oraz bardzo dobra izolacyjność cieplna połączone z precyzją wykonania i łatwością montażu.

Ważnym walorem- nieosiągalnym dla rozwiązań konkurencyjnych- jest bardzo łatwa konserwacja okien SO EASY zarówno od wewnątrz, jak też od zewnątrz.

Charakterystyczną cechą technologii jest zastosowanie zagniatanych uszczelek w profilach, zastąpienie uszczelki centralnej dodatkową uszczelką zewnętrzną i innowacyjnym plastikiem centralnym oraz osłonięcie rowka okuciowego profilem tworzywowym. System zawiera również takie rozwiązania jak system odwodnienia ukrytego, klamki bezrozetowe czy ukryte zawiasy w standardzie.  Wszystkie rozwiązania SO EASY dostępne są w pięciu modnych, nowoczesnych liniach stylistycznych.

 

System MAAT z wyróżnieniem IRBS 2019

Nasze systemy drzwiowe MAAT zdobyły tytuł Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki 2019. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Kapitułę programu IRBS i redakcję Stolarki VIP. Tytuł ten uzyskują rozwiązania, które spełniają szereg…

Poznaj szczegóły
Rekrutacja do działu R&D

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację do działu R&D . Poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktora, która odpowiedzialna będzie za: projektowanie elementów z tworzyw sztucznych do systemów architektonicznych…

Poznaj szczegóły