Kooperacja z grupą Deceuninck

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nawiązaliśmy trwałą współpracę z grupą Deceuninck/

Spółka So Easy Holding BVBA podpisała umowę join-venture (50/50) z grupą Deceuninck.

Spółka Deceuninck  została założona w 1937 roku obecnie plasuje się w pierwszej trójce największych producentów systemów PVC i profili kompozytowych na świecie  do produkcji między innymi okien i drzwi.

Działalność operacyjna  grupy obejmuje :

Kraje Europy Zachodniej, Europę Wschodnią Amerykę Północną Turcję oraz Kraje rynków wschodzących co stanowi 15 zakładów produkcyjnych oraz 21 centrów magazynowych.

Deceuninck jest również notowany na giełdzie papierów wartościowych Euronext Brussels.

Grupa Deceuninck   skupiona jest na projektowaniu, produkcji i dostawie innowacyjnych , ekologicznych produktów co doskonale wpisuje się w strategię naszej firmy oraz  naszych  nowych systemów „So Easy”.

Już 12 lutego 2019  na targach BUDMA premiera  kolejnych  6 systemów z rodziny „So Easy”.

 

Jesteśmy przekonani, że współpraca z tak solidnym partnerem w istotny sposób przyczyni się do dalszej jeszcze owocniejszej  współpracy z Państwem.

 

 

Badania P.poż witryna z łukiem

W dniu 25.05.2018 firma So Easy System przeprowadziła kolejne z szeregu badań systemu p-poż WESTA EI60. Tym razem badana była ścianka o dużej wyskokości tj. 4200mm. Badania zakończyły się sukcesem.…

Poznaj szczegóły
Gala 11 "Innowacje 2017"

23 Maja w Uniwersyteckim Centrum Kultury w Białymstoku na gali organizowanej przez Kurier Poranny - poranny.pl mieliśmy zaszczyt uczestniczyć jako gość specjalny. Tematem spotkania było, jak i dlaczego powstał tak innowacyjny system SoEasy…

Poznaj szczegóły